"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

24 grudnia 2012

Dr Russ Harris - Pułapka szczęścia

Dziś Wigilia. U mnie większość prac zrobiona, więc mam troszkę czasu na naskrobanie recenzji.

Dzisiaj przedstawię wam moją opinię dot. "Pułapki szczęścia" napisanej przez dr Russa Harrisa. Książka została wydana przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii  natomiast książkę możecie kupić w sklepie Talizman.

Jak wiele razy myślimy sobie "Nie dam rady"; "To nie dla mnie"; "I tak zawalę, więc po co się za to brać". Są to tylko myśli a i tak się nimi bardzo przejmujemy. Uważam, że jednak tak czy siak wielu z nas jest w takiej właśnie pułapce.

Ta książka wyjaśni Ci jak:
  • lepiej radzić się sobie z bolesnymi uczuciami,
  • wyrwać się z uścisku zgubnych przyzwyczajeń,
  • wyzbyć się obaw, wątpliwości i braku pewności siebie,
  • czerpać większą satysfakcję ze swojej pracy,
  • stworzyć bogate, intensywne i satysfakcjonujące życie.


 Autor przedstawia wszystko w jasny sposób, w trakcie czytania jest również kilka niezbędnych ćwiczeń aby umieć odpędzić te negatywne myśli. Książka jest podzielona na 3 części.
Ja właśnie byłam w takiej pułapce szczęścia. Po przeczytaniu tej książki zrozumiałam to. Wiem jakie błędy popełniałam, nauczyłam się czego nie robić.

Myślę, że dla każdego z nas jest to dobra książka warta uwagi, przeczytania. Uważam, że dr Russ odwalił kawał dobrej roboty pisząc tą książkę, która jest w stanie pomóc wielu osobom.

Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Studia Astropsychologii :)Korzystając z okazji wraz z autorkami chciałabym życzyć Wam zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz sukcesów w szkole/pracy jak i życiu prywatnym. :)

buziaki :*:*

1 komentarz:

  1. Na szczęście na razie nie mam problemów z negatywnymi uczuciami ;)

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!