"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

O AUTORKACH

W skład bloga wchodzą trzy świetne dziewczęta. Wszystkie pochodzimy z jednego miasta.

  • Weronika - Dracula
Mam na imię Weronika. Moją pasją są książki. Mam już małą biblioteczkę. Słucham rocku i metalu. Mam swój własny świat i swoje książki, których nikt mi nie odbierze.
Dlaczego jestem recenzentką? Jestem nią po to by wyrazić swoją opinię.
  • Paulina - Haribo
Jestem Paulina. Mam szesnaście lat. Moja ksywka została wymyślona przez Draqule i Czarnego Kapturka podczas wycieczki integracyjnej w 1 klasie gimnazjum. Słucham wszystkiego co się nawinie. Tak samo z książkami (tylko je czytam). Jeśli nie czytam książki to skacze po kanałach telewizyjnych ( zwykle jakieś sci-fi). Nie lubię się rozpisywać , uczyć się i chodzić z psem na spacery. Wiele osób mówi mi że jestem leniwa (wiem to).
  • Ola - Czarny Kapturek
Szesnastoletnia pseudo recenzentka. Czytam to co wpadnie mi w ręce, najbardziej lubię wyrażać opinie o książkach, które mi się nie spodobały. Uwielbiam owoce i słodycze. Uparta i wredna. Najczęściej słucham: Pidżamy Porno, Slipknota, Comy, Hurtu, Luxtorpedy, Huntera. Fanka Niekrytego Krytyka, Włodka Markowicza i Karola Paciorka. Ulubionych autorów mam mnóstwo. To czego nie lubię to: ... nie, za dużo tego.