"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

15 sierpnia 2012

Susan Johnson - Jezioro pokus

A więc dracula wraca po długiej przewie, którą mam nadzieję mi wybaczycie. Oj jak bardzo zaniedbałam blogaska. :/ A więc pierwszą recenzją jaką Wam tu zaserwuję to "Jezioro Pokus". Książkę czytało się chyba miło aczkolwiek jest to dla osób, które są w stanie przebrnąć przez masę scen erotycznych.Autorka: Susan Johnson
Tytuł: Jezioro Pokus
Tytuł oryginalny: Hot Property
Ilość stron: 352
Wydawnictwo: Otwarte
 Książkę możesz również kupić w księgarni internetowej Gandalf w bardzo atrakcyjnej cenie. :)


Czytałam już różne opinie o tej książce i zawsze czytałam, że są tam sceny erotyczne, ale nie zniechęciłam się do przeczytania tej książki. Ba! Nawet ją kupiłam. :D Potrzebowałam czegoś "lekkiego". No i takie coś znalazłam. Co muszę powiedzieć to dość szybko wciągnęłam się w tą książkę. Nie jest to typ książki, które zapadają mi w pamięć i po których czuję nie dosyt. Fabuła się zaczęła i się skończyła. Było mineło.


Główną bohaterką tej książki jest Zoe Chandler. Zajmuje się ona pisaniem książek na tematy związane ze skradzionymi dziełami sztuki. I jest w trakcie pisania swojej książki o takim jednym panu Willerbym, który dość sporo takich dzieł posiada. Specjalnie wyjachała i wynajęła domek w Ely - gdzie za sąsiada miała mało towarzyskiego Nicka Mirovic'a. Lecz nie śni mu się ich oddawać a skandal, który mogłaby wywołać książka Zoe nie byłby dla niego korzystny, więc postanowił posłać do nich dwóch prawników. Gdy Ci ją odwiedzili nie było to miłe spotkanie jednak całą akcję obserwował zza szopy Nick. Prędzej poznał nową sąsiadkę jednak nie był nią zainteresowany. Zmieniło się to tego samego dnia gdy Zoe poszła poprosić swojego sąsiada o pomoc. Mianowicie o ochronę. Jako iż on był dobrze umięśniony to się dobrze nadawał na ochroniarza. Poszła do jego domu uruchamiając przy tym alarm i gdy po krótkiej rozmowie Nick się zgodził by przenocować u siebie swoją sąsiadkę na wypadek gdyby prawnicy wrócili. Oczywiście to ,że  seksowna sąsiadka została u Nicka na noc zaowocowało po prostu seksem co było do przewidzenia po ich przemyśleniach na temat drugiej osoby. Książka oprócz "scen erotycznych" które po prostu przeczytałam bez jakiegoś tam trudu aczkolwiek mnie nie poruszyła " okej są, przeczytałam - nic więcej" okazuje się, że na Nicka poluje niejaki Harry Miller. Kandydat na wysokie miejsce w CIA i by mieć czyste konto postanowił zlikwidować tych co wiedzą jakie zbrodnie prędzej popełnił. Czy Nickowi uda się przeżyć po wysłaniu odziału szturmowego do jego somu? Co się stanie z Zoe - tylko jednorazowy seks czy między nimi na serio zaiskrzy? No to tego wszystkiego dowiecie się jak przeczytacie.

Dzisiaj słuchając muzyki to włączyła się piosenka, która skojarzyła mi się a co najmniej refren
" It's just your typical hardcore, casual sex,
We're single, but we're lovers, crazy for each other,
Just your typical hardcore, casual sex,
 We're wild under the covers crazy for each other."  * 

W tłumaczeniu:  "To tylko typowy hardcore,przypadkowy seks
Jesteśmy singlami,ale kochankami,oszalałymi na swym punkcie
To tylko typowy hardcore,przypadkowy seks
 Jesteśmy dzicy pod przykryciami,oszalali na swoim punkcie" *Na prawdę po przeczytaniu tak mi się to skojarzyło a może tylko mi..? Kto wie. :P

*- My Darkest Days - Casual Sex  
(jak klikniecie to przeniesie was do tekstowa :D )

4 komentarze:

 1. Książka wydaje się być ciekawa i recenzja również świetna. Postaram się przeczytać.
  Pozdrawiam i zapraszam do nas. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O książce słyszałam, aczkolwiek nie mam na nią ochoty...

  OdpowiedzUsuń
 3. czytałam i bardzo polecam :)
  mi sie spodobała

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!