"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

04 sierpnia 2012

Andrzej Kaczorowski - Hipnoza i sen


talizman.pl
klikając na okładkę, przeniesiecie się do sklepu,
gdzie możecie kupić książkę
Tytuł: „Hipnoza i sen”
Autor: Andrzej Kaczorowski
Ilość stron: 192

            Na wstępie, moi drodzy, pragnę Was poinformować, że ta publikacja będzie bardziej odpowiadać osobom, które interesują się snami, ale przede wszystkim hipnozą.
            Hipnoza, czyli „sztuczny sen”, już bardzo dawno temu ludzie, a w szczególności szamani w ten sposób rozwiązywali problemy swoich plemion, a także przepowiadali przyszłość. To właśnie dzięki sztucznemu śnie możemy rozwiązywać problemy, które nas dotyczą. Nie ma tylko jednej „odmiany” tego stanu, jest ich wiele, wszystko zależy od problemu osoby zahipnotyzowanej. Zahipnotyzowanie to nie jest łatwa sztuka, jak wszystkim się wydaje. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego co się robi, a przede wszystkim jak to zrobić.
            Wybrałam sobie na początku książkę o reinkarnacji, bo tak naprawdę to zagadnienie bardziej mnie ciekawi, niestety pozycja, którą chciałam była niedostępna, dlatego wybrałam sobie książkę o hipnozie. Najbardziej zainteresował mnie dział poświęcony „hipnozie reinkarnacyjnej”, dzięki której możemy cofnąć się do swojego poprzedniego wcielenia i zobaczyć/przekonać się dlaczego akurat TEN problem przeszkadza nam w teraźniejszym życiu. Podobno sztuczny sen także pomaga w chorobach, ponieważ wszystko czai się w naszej psychice i dlatego należy leczenie zacząć od leczenia umysłu, dlatego hipnoza też pomaga w walce z nałogami.
            Na końcu książki pan Kaczorowski umieścił informacje na temat swoich, autorskich, terapii hipnotycznych i tak jak napisałam we wstępie – książka jest przeznaczona dla osób interesujących się tym zagadnieniem. Nie ukrywam, że żeby się czegoś dowiedzieć trzeba się bardzo skupić podczas czytanie, niemniej jednak czytanie sprawiło mi przyjemność i mogłam dowiedzieć się czegoś więcej na temat sztucznego snu.
            I podaję stronę, na której możecie się dowiedzieć czegoś o autorze „Hipnozy i snu” >klik<

Moja ocena: 5/6

Za książkę serdecznie dziękuję:


___________
Przypominam, że recenzja została dodana automatycznie. Mam nadzieję, że nie będzie problemów. 
Pozdrawiam, wasza Ola :)

3 komentarze:

 1. Interesujące. Kiedyś bardziej interesowałam się snami, więc ta pozycja mogłaby mi pozwolić do tego wrócić. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja raczej stronię od tego typu tematów. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mnie zainteresowałaś , mnie także ciekawią tego typu zjawiska ( nie wiem jak to nazwać )
  Pozdrawiam i zapraszam ;3
  booksloovers13xd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!