"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

24 marca 2012

Cecelia Ahern- " P.S. Kocham Cię"


Pewnie większość z Was widział film pt."P.S. Kocham Cię" z 2007 roku z Hilary Swank i Gerardem Butlerem. Ale czy przeczytaliście książkę irlandzkiej pisarki?
Książka została wydana w 2004 roku.


Holly Kennedy wiedzie zwykłe małżeńskie życie w Dublinie ze swoim ukochanym Gerry'm. Nie są może ideałem małżeństwa, ale bardzo się kochają. Wszystko to jednak kończy się w chwili śmierci Gerry'ego z powodu guza mózgu. Holly załamuję się po śmierci ukochanej osoby. Nie może normalnie żyć. Wszystko jednak zmienia się gdy zaczyna brakować jej pieniędzy. Dostaję także pewien list.... List od Gerry'ego z instrukcją na każdy miesiąc.
Od tego momentu Holly zaczyna "żyć". Pomimo chwil słabości stara się znaleźć prace. Pomagają jej rodzina- rodzice, siostra i bracia i przyjaciółki- Sharon i Denise. Holly spełnia prośby z listów męża. Spotyka ją przez to wiele przygód. Zalewa się w swoje hucznie obchodzone 30 urodziny i wyjeżdża z przyjaciółkami na wakacje do Hiszpanii.
Ale to dopiero początek jej nowego życia.

Tak więc, Ci którzy polubili film powinni przeczytać także książkę.
:)

3 komentarze:

  1. Książkę przeczytałem i bardzo mi się spodobała. Film był okropny, więc lepiej przeczytać najpierw książkę niż obejrzeć film. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwszy raz płakałam jak czytałam książkę. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja nareszcie muszę zacząć to czytać ;p Bo tylko leży na regale xD

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!