"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

06 marca 2013

Raymond Buckland - Wielka księga komunikacji z duchami

Autor: Raymond Buckland
Tytuł: Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną
Liczba stron: 392
Rok wydania: 2012
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio Astropsychologii 
Książka do kupienia >>TUTAJ<<

Najpierw chcę serdecznie przeprosić wydawnictwo za tak długi okres czekania. Mam na prawdę wyrzuty sumienia.

Mam chyba jakiś kryzys albo to po prostu oznaka lenistwa. Bo zamiast czytać książki to ja wolałam w bardzo szybkim czasie obejrzeć wszystkie sezony The Walking Dead co skończyło się tym, że nie czytałam i nie miałam co pisać na blogu. Poza tym widzę sama,  że zaniedbuję tego bloga.. Ale już nie przedłużam.

Opis wydawnictwa:
"Czy czujesz obecność kogoś gdy przebywasz w pustym pokoju? Czasami budzą Cię nocne skrzypienia podłogi brzmiące, jakby ktoś właśnie chodził po Twoim mieszkaniu? A może zdarza Ci się dostrzec kątem oka widmową postać? Tego typu doświadczenia to nie urojenia. Duchy naprawdę są pośród nas. Dzięki tej książce możesz rozwinąć w sobie naturalny talent mediumiczny i nawiązać z nimi kontakt.
Jest ona przeznaczona zarówno dla tych, którzy chcą samodzielnie kontaktować się ze światem umarłych, jak i dla osób pragnących zaspokoić swoją ciekawość odnośnie tego, co się dzieje po Drugiej Stronie. Doświadczanie transu, jasnowidzenia, psychometrii, typtologii czy lewitacji może stać się Twoją codziennością. Dowiesz się również, jak przeprowadzać rozmowy przy pomocy tablicy ouija, korzystać z pisma automatycznego, duchowej fotografii, uzdrawiania duchowego i na odległość, channelingu oraz Kół Rozwoju. Znajdujesz w niej szereg wskazówek przydatnych do odróżnienia kompetentnego medium od naciągacza.
Wysoką jakoś merytoryczną tej książki gwarantuje Raymond Buckland, który jest jest jednym z czołowych autorytetów z dziedziny parapsychologii i autorem ponad 30 książek.
Usłysz głos z zaświatów!"

Gdy dostałam tą książkę do recenzji miałam lekkie obawy... Ale od początku wiedziałam, że nie będę próbować wywoływać nic ani nic z tych rzeczy.. Co nie zmienia faktu, że ogólnie tematyka jest ciekawa. Książka jest podzielona na 17 lekcji. Po każdej z lekcji jest kilka pytań sprawdzających oraz sylwetka. Spośród 16 sylwetek, ponieważ dział 17 nie kończy się tak pozostałe, znam tylko jedną a jest nią Abraham Lincoln. W książce przeczytamy o tym czym jest mediualizm, o historii spirytualizmu, o tablicach do komunikacji z duchami, uzdrawianiu i nie tylko. Książka to nie sam suchy tekst. Zawiera również zdjęcia też m.in. duchów.


Ogólnie książka wydaje się być ciekawą. Czyta się ją może dość ciężko, no ale nie możemy się spodziewać lekkiego czytania przy takiej tematyce.


Zainteresowanych zachęcam do sięgnięcia po tą nią. Jest ona ciekawa, dla tych którzy się tym interesują. Ja z przyjemnością poszerzyłam swoją wiedzę poprzez tę książkę. :)Za książkę dziękuję Wydawnictwu Studio Astropsychologii i mam nadzieję, że ta zwłoka zostanie mi wybaczona.


4 komentarze:

 1. mam ją, całkiem interesująca książka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię duchy, a książka :dokumentalna" zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm, to co mnie w tej książce przyciąga, to okładka. Niestety, tematyka trochę nie moja, więc raczej odpuszczę ;) Ale fajna recenzja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka raczej nie dla mnie, recenzja ciekawa. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!