"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

01 października 2012

Beata Matuszewska - Rytuały na każdą okazję. Praktyczne wykorzystanie magii świec

Autorka: Beata Matuszewska
Tytuł: Rytuały na każdą okazję. Praktyczne wykorzystanie magii świec
Liczba stron: 348
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2011
Wydawnictwo StudioAstropsychologii
Książkę możecie kupić w sklepie TALIZMAN
" Blask  świec przyjemnie wycisza, koncentruje, poprawia nastrój, przyciąga dobrą energię, jak mówi Autorka, magia świec może zostać skrócona do trzech czynności: świecę zapalamy, gasimy i czekamy..." *


Tym razem recenzuję wam w/w książkę. Jak pewno po tytule moża się domyślić, że książka jest poświęcona świeczkom a generalnie rytuałom z nimi związanymi. Autorka pisze w nieskomplikowanym języku oraz miło i przyjemnie się czyta tą książkę. Wszystko jest napisanie przejrzyście ciekawie i prosto.
To jest odpowiednia książka dla mnie, ponieważ napisana prostym językiem. :P

Bardzo interesujaca pozycja co najmniej dla mnie, ponieważ uwielbiam świeczki. A najbardziej te zapachowe. :D W tej książce jest napisane co nieco o kolorach świec - jakie kolory do jakich rytuałów etc.  Pierwsze pięć rozdziałów jest takich czysto teoretycznych natomist w szóstym rozdziale znajdziemy owe rytuały takie jak: rytuały dziękczynne, oczyszczające, ochronne, wspomagające medytację, uspakajające czy relaksujące. Pani Beata te rytuały również opisała bardzo fajnym i prostym językiem za co chwała bo nie jest to nic trudnego i jak jeszcze obrazki są ;D No i ostatni rozdział, czyli siódmy a za to mój ulubiony. A mianowicie "Jak zrobić świecę". Czy wy też tak macie, że jak kupicie świecę w szkle to nie zawsze się wypali do końca? Ja mam tak bardzo często i to jeszcze spora część się nie wypali. :C I co mam to tak po prostu wyrzucić? Nie lepiej zachować na potem i samemu zrobić świeczkę? Jak dla mnie to idealna opcja. Czekam aż mi się tylko więcej tych resztek uzbiera to sama zrobię świeczkę i może nawet pochwalę się o tym na blogu. :P No zobaczymy. :D

Książkę oceniam na baaardzo fajną, interesującą i ciekawą. Na pewno jest godna polecenia, kupienia i przeczytania. Więc zachęcam was bardzo do tej książki! :)1 komentarz:

  1. Świetna książka. Tym bardziej dla osób, które uwielbiają świeczki.

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!