"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

30 sierpnia 2012

Louise L. Hay - Karty Potęga myśli. Odnajdź siłę w sobie.

Dzisiaj nieco inna recenzja. Dlatego, że tym razem nie recenzuję książki tylko karty. Karty, które pomogą ci być może odnaleźć pewność siebie. Pomóc ci gdy masz zły humor. Są bardzo fajne. Jak dla mnie boskie. Już kilka kart mi pomogło na poprawę nastroju. Myślę, że one są bardzo dobrą rzeczą. Po prostu wyciągasz jedną kartę i czytasz co w niej jest i odrazu dostajesz motywację. Zamin jakąś powieszę często lubię przeglądać je, bo mogę znaleźć taka, która odpowiada mojej sytuacji a raczej poprawi ją razem z moim - często - kiepskim humorem." W myślach tkwi moc, która uwalnia wewnętrzną siłę.

Talia 64 kart do afirmacji, stworzona przez Louise Hay, światowy autorytet w pozytywnym myśleniu.

Codziennie rozważając w sobie dowolną kartę w krótkim czasie zbudujesz siłę swej osobowości. Karty to również przyjaciel, który pomoże rozwiązać codzienne problemy. W trudnej chwili wybierz jedną kartkę, która zdziwi Cię trafnością podpowiedzi. 

Najsilniejsze amfirmacje - w złoconych kartach - możesz mieć już zawsze przy sobie!" 


Klikając TUTAJ przeniesiecie się do sklepu gdzie macie możliwość ich zakupienia. Dokładnie się zgadzam z tym i sama próbuję takie coś. Myślę, że zapomocą tych kart nauczę się myśleć pozytywnie gdyż na chwilę obecną tego mi brakuje. Jest to na serio świetna rzecz. Polecam każdemu, bo przecież nie ma takiej osoby na świeci co by smutków nie miała a mając te karty zawsze przy sobie  możemy zostać podniesieni na duchu przez mały kolorowy kartonik z obrazkiem oraz zdaniem. :)
Za możliwość pracowania nad sobą i poziomem pewności siebie bardzo dziękuję Wydawnictwu Studio Astropsychologii. :)

4 komentarze:

 1. Ciekawa rzecz, ale raczej nie dla mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Karty <3 Moje klimaty, lubię ezoterykę ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Karty mam od 3 dni - jestem bardzo zadowolona! Karty są wykonane bardzo starannie. Korzystanie z nich - to sama przyjemność. Trafność wyboru danej karty w konkretnej sytuacji, konkretnym momencie - jest zaskakująca! Afirmacje dla mnie - są bardzo wzmacniające, poprawiają mi humor, dodają mi sił
  :-).PrzyszłośC jawi mi się bardziej optymistycznie :-). Polecam!

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!