"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

20 sierpnia 2012

Katarzyna Ostrowska - "Jak interpretować sny"


Autor:  Katarzyna Ostrowska
Tytuł:  „Jak interpretować sny”
Wydawca:  Studio Astropsychologii
Ilość stron: 275

                Przyznam się szczerze i bez bicia (: P), że nie przepadam za poradnikami, ale po przeczytaniu recenzowanej właśnie książki doszłam do wniosku, że „Jak interpretować sny” Katarzyny Ostrowskiej można śmiało zaliczyć do takiej kategorii, jednak odkąd zaczęłam współpracę z Studiem Astropsychologii, na nowo pojawiło się moje zainteresowanie na temat snów i hipnozy i właśnie stąd wybór tej całkiem ciekawej pozycji.
                Książka jest podzielona na dwie części, w pierwszej pani Ostrowska przekazuje nam podstawowe wiadomości na temat poprawnej interpretacji snów, natomiast w drugiej skupia się głównie na marzeniach sennych związków.
W, nazwijmy to, przyswojeniu wiedzy o interpretacji pomagają nam przykładowe sny. Autorka poddaje je szczegółowej analizie, więc na ich podstawie wyrobić w sobie nawyk poprawnego analizowania.
Dzięki tej książce dowiedziałam się, że swoich snów nie można interpretować tylko za pomocą senników, ponieważ w naszych marzeniach sennych jest ukryte wiele symboli, których raczej nie powinno się analizować tylko w jeden sposób.  Autorka pisze także  o tym, o czym należy pamiętać podczas interpretując sny.
Pani Ostrowska posługuje się prostym, ale rzeczowym językiem. Czcionka jest duża, więc problemów z czytaniem być nie powinno.
                Jeżeli chcecie zacząć swoją przygodę z interpretowaniem snów, to myślę, że po przeczytaniu tego poradnika zdobędziecie przydatną wiedzę na ten temat, jednakże polecam Wam dokupienie sennika (o ile nie macie : ]). Pomoże on Wam zinterpretować niektóre symbole. W trakcie czytania jednego podrozdziału (autorka wspominała o zmarłych) rozpłakałam się, ale to raczej Was nie interesuje, więc kończę i daję ocenę:  5/6
Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości:

 ~*~*~*~ 
 Jeszcze nie wróciłam, ale w końcu mam stały dostęp do internetu. Czasami. :P
Staram się nadrabiać zaległości, ale jeszcze trochę to potrwa. Jak wasze wakacje? Co ciekawego się u Was działo? Co ciekawego przeczytaliście? :)

4 komentarze:

 1. Jeżeli wpadnie mi ten poradnik w ręce to chętnie przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja raczej sobie sobie odpuszczę. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecę przyjaciółce, która lubi takie poradniki ;D

  Zapraszam http://ksiazkowy-kacik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda, nie ma nic gorszego niż szukanie odpowiedzi w senniku. Poradniki są znacznie rozsądniejsze :)

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!