"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

15 lipca 2012

Dr David Perlmutter, Dr Alberto Villoldo - „Aktywuj pełną moc swojego mózgu”


Autor: Dr David Perlmutter, Dr Alberto Villoldo
Tytuł: „Aktywuj pełną moc swojego mózgu”
Ilość stron: 292


Na co dzień nie korzystamy z pełnej „mocy” naszego mózgu, to chyba wiadomo. Zatem, jak to byłoby gdybyśmy zaczęli używać wszystkich możliwości naszego mózgu? Też się nad tym zastanawiam.
Dzięki tej publikacji na pewno nie odkryjecie jakiegoś matematycznego geniuszu w sobie (bądź jakiegokolwiek innego), ale być może rady, które dają nam autorzy pomogą w zapamiętywaniu różnych rzeczy, chociaż bardziej w tej kwestii stawiałabym na książkę „Super pamięć”. W tej książce dr Perlmutter i Villoldo opisują jak działa nasz mózg i jak możemy mu pomóc w tworzeniu nowych komórek mózgowych, a także dowiemy się o nowoczesnych terapiach wspomagających produkcję energii, dzięki której mózg jest zdolny to działania.
Na początku myślałam, że ta publikacja będzie czysto naukowa, pomyliłam się i to bardzo. Autorzy zachęcają nas także do wykonywania szamańskich ćwiczeń.
Na końcu książki znajdziemy rozkład „programy aktywacji mocy swojego mózgu”, czy pomoże wam? Tego nie mogę zapewnić, ponieważ wskazówek zawartych w tej książce na razie nie stosowałam. Czy zastosuję? Może, ale na pewno nie w najbliższym czasie. Pozytywnie zaskoczyły mnie „wiadomości” czysto medyczne, czułam się jakbym czytała podręcznik do biologii, którą bardzo lubię.
Złego słowa o książce powiedzieć nie mogę, dlatego:
MOJA OCENA: 5/6

Za możliwość przeczytania książki dziękuję:

6 komentarzy:

 1. Niezupełnie jestem przekonana do tego typu poradników, jeśli już jakiś mnie zainteresuje to zazwyczaj ściągam z internetu. Jeśli trafię na tę książkę w bibliotece (akurat niedługo się wybieram, bo moje fundusze na książki się jak na razie wyczerpały ;d) to na pewno wypożyczę.
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też lubie biologie , ale raczej nie zasięgnę po tą książke .
  Pozdrawiam i zapraszam ;*
  http://booksloovers13xd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. biologia - to nie moje klimaty :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Z chęcią przeczytam. Może przestanę o wszystkim zapominać. :)

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!