"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

06 listopada 2011

Eden Maguire - "(Nie)Umarli, Księga 1 - Jonas"

Okładka książki

Nie duchy, coś bardziej zmaterializowanego. Przybili, żeby dokończyć to, czego nie mogli za życia. W ciągu roku zginęło czworo młodych istnień : Jonas, Arizona, Summer i Phoenix. Pierwszy z nich był Jonas, który zginął w wypadku motocyklowym, nie pamięta co się dokładnie stało i właśnie dlatego powrócił.  

"Darina nie potrafi uporać się z cierpieniem po stracie swojego chłopaka Phoenixa ani uciec od wizji, w których pojawia się on i troje pozostałych. Czy to tylko wizje, czy rzeczywistość?" 

Dziewczyna nie umie uporać sie z uczuciami, więc gdy poznaje prawdę, nie pozwala aby wykasowano jej pamięć i pomaga (Nie)Umarłym. Chcecie dowiedzieć się więcej o (Nie)Umarłych, o tym, dlaczego Jonas zginął, oraz o dalszych losach zakochanych? Przeczytajcie koniecznie pierwszą część! :) Dziękuję Draculi za pożyczenie książki, a w następnej (kiedyś tam) notce, zrecenzuje "Pocałunki z piekła". :D 


Spot reklamujący książkę, niby fajna rzecz, ale Polacy nie nadają się do robienia takich rzeczy, zobaczcie sobie spot do "Miasta Kości" Cassandry Clare, reżyser chyba w ogóle nie czytał książki i nie wiedział o co tam chodzi...
1 komentarz:

  1. Książka jest na serio suuuper ♥
    Muszę sobie kupić kolejne części!
    Polecaaam !!!

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!