"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

21 maja 2013

Louise L. Hay, Lynn Lauber - Malując przyszłość. Od tragedii do szczęścia

Autorki: Louise L. Hay, Lynn Lauber
Tytuł: Malując przyszłość. Od tragedii do szczęścia
Liczba stron: 124
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2012
Oprawa: miękka
Ocena: 9/10

Już od dawna miałam ochotę na tę książkę i wreszcie miałam okazję ją przeczytać. Ta krótka opowieść jest zaskakująca, jednak bardzo przyjemna. W tej krótkiej historii poznajemy jedenastoletnią Lupe, która chodzi do szkoły jednak nie ma tam przyjaciół. Postanawia pomóc i zaprzyjaźnić się z sąsiadem Johnatanem, który niegdyś był malarzem jednak po tym jak stracił wzrok skończył z malowaniem. Stał się zgorzkniałym samotnikiem. Lupe chce go zmienić i zaczyna mu pomagać w pracach domowych. Otrzymuje jakieś pieniądze, które odkłada na swoją sukienkę na 15 urodziny. Mimo, że Johnatanowi nie w smak ta jej pomoc jest jednak po jakimś czasie malarz zmieni swoje zdanie.

Jest to książka, którą się czyta przyjemnie. Mimo że nie jest to prawdziła historia to jej końcówka łapie za serce. Czyta się to bardzo szybko. Polecam ją na wieczory gdy ma się ochotę na coś lekkiego i niedługiego. ;)Za możliwość przeczytania książki serdecznie dziękuję 

2 komentarze:

  1. Ksiazka moze wiele pomóc niektorym ludziom :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam i byłam pod ogromnym wrażeniem!

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!