"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

03 listopada 2012

James Van Praagh - "Niedokończone sprawy. Czego śmierć może nas nauczyć o życiu"

KLIK :)

Tytuł: Niedokończone sprawy. Czego śmierć może nas nauczyć o życiu.
Autor: James Van Praagh
Ilość stron: 248

            Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym czy istnieją duchy albo życie po śmierci? Uhh, ja jakoś w to nieszczególnie wierzę, ale książkę o takiej tematyce przeczytać można, chociaż z ciekawości.
            James Van Praagh to światowej sławy medium. Może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w komunikacji z duchami oraz tysiącami profesjonalnie przeprowadzonymi seansami spiricystycznymi. Szukając informacji na jego temat znalazłam informację, że jest jednym z producentów serialu Zaklinacz dusz, który lubię.
            Książka jest podzielona na cztery części, do każdej zostały napisane po trzy rozdziały. Mam wrażenie, że autor przekazuje nam całą swoją wiedzę od najbardziej rzeczy, po te bardziej skomplikowane, ale opowiada wszystko bardzo ciekawie. Najbardziej spodobało mi się to, że wszystkie doświadczenia osobiste opisane w tej książce są prawdziwe, to nadaję trochę takiej wiarogodności. Jeśli wierzycie w życie po śmierci i trudno jest wam przebaczyć winy tych, którzy odeszli to ta książka jest dla was.
            Autor na podstawie własnych doświadczeń i spotkań z istotami poza ziemskimi mówi, że „Oni” też potrzebują wewnętrznego spokoju, po to jest im potrzebne nasze przebaczenie.
            Już w pierwszym rozdziale pan Praagh pisze, że nie możemy całej winy przyjmować na swoje barki. Przecież nasze życie po stracie, nawet kogoś bliskiego, nie kończy się. Myślę, że zaczyna się od nowa.
            Najbardziej z całej książki zapamiętałam to, że trzeba wybaczać. Nawet jeśli jesteście ateistami, wybaczcie komuś. Przecież tak naprawdę nie wiadomo co czeka nas po śmierci, albo w takcie naszego życia. Lepiej zrobić coś wcześniej niż później. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że przebaczanie to długi i trudny proces, ale czasem chyba warto.
            Jak już wspomniałam wcześniej autor pisze w sposób ciekawy i zrozumiały dla każdego.

                             
Moja ocena: 4/6


Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości:

3 komentarze:

  1. A mnie zainteresowała ta książka :) Zapraszam do mnie. Dodaj do obserwowanych <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam Was do udziału w zabawie - http://lowcy-ksiazek.blogspot.com/2012/11/liebster-blog.html Mam nadzieję, że dacie się skusić. ;D

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!