"Wszystkie zamieszczone teksty są naszego autorstwa. Nie zgadzamy się na kopiowanie ich i rozpowszechnianie w dowolnej formie bez naszej wiedzy i zgody!"

06 kwietnia 2012

Coś dla fanów twórczości Cassandry Clare

Cześć.
Wszem i wobec wiadomo, że ja Czarny Kapturek, jestem wielką fanką twórczości pani Clare. Uwielbiam serię "Dary Anioła" oraz nieco mniej entuzjastycznie podchodzę do serii "Diabelskie Maszyny", ale nie o tym mowa. Przeglądając portal paranormalbooks natknęłam się na dwa bardzo ciekawe artykuły, a mianowicie:
 1. Kontynuacja "Diabelskich Maszyn", czyli Mechaniczny Książe, który to już w USA został dawno wydany, swoją premierę w naszym ojczystym kraju będzie miał 09 maja 2012r. Z przykrością muszę stwierdzić, że okładka jest okropna, ale nie ocenia się książki po okładce. 
 2. Wydawnictwo Simon & Schuster ogłosiło, że Cassandra Clare stworzy trzecią serię powieści opartych na motywach świata Nocnych Łowców. Z tego co zrozumiałam co akcja będzie toczyć się nie w czasach, Clary i Jace, tylko w przyszłych dla nich. Mam nadzieję, że ta seria okaże się również czymś ciekawym, jednak dla mnie "Dary Anioła" zawsze będą numerem jeden. :)  
Klikając na powyższy tekst, przeniesiecie się na stronę, gdzie wszystko jest bardziej wytłumaczone. Dziękuję Wam za uwagę! Pozdrawiam cieplutko i życzę wesołego Alleluja, Ola

3 komentarze:

 1. Tak. Mnie też rozwaliła ta okładka. Masakra -,- No ale cóż poradzić.
  Mam nadzieję, że również fajną będzie co "Mechaniczny Książę ".

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałem książek tej autorki, ale muszę w końcu to zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam "Miasto Kości" Świetna książka. Uwielbiam ją ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o NIE reklamowanie swoich blogów w komentarzach!